Интернет страницата www.duchessbg.com носи само информативен характер и не е обвързанa с юридически лица и институции.

Предстоящи турнири

Информация за предстоящи детски шахматни турнири за 2018г.

Прочети

Календар БФШ

Календар на всички шахматни турнири на Българска Федерация Шахмат 1928 за 2018г.

Прочети

Медалистите

Шампионите на България, класирани до 3-то място от 2011 година до момента.

Прочети

Календар на FIDE

Информация за предстоящи международни  шахматни турнири на FIDE.

 Прочети

Шампионите на България в хронологичен ред по години

Момичета 2018г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2018г.

Момичета до 8 http://chess-results.com/tnr357443.aspx?lan=1&art=1
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Фабиана Костадинова 2010 Траяна - 2011, Стара Загора 3,0
2 Ралица Аршинкова 2011 НСА, София 2,0
3 Ева Славеева 2010 НСА, София 1,0
           
Момичета до 10 http://chess-results.com/tnr357440.aspx?lan=1&art=4
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WCM Нора Рашева 2008 Плевен XXI, Плевен 6,0
2 Ивелина Христова 2008 Енергия 21, Добрич 5,5
3 Боряна Аршинкова 2008 НСА, София 4,5
           
Момичета до 12 http://chess-results.com/tnr341313.aspx?lan=1&art=4&fed=FID
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 AFM Петя Караиванова 2007  Асеновец 2006, Асеновград 8,0
2 WCM Диляна Иванова 2007 Пристис, Русе 8,0
3 Виктория Стрендева 2006 Виктори, Благоевград 7,0
           
Момичета до 14 http://chess-results.com/tnr341310.aspx?lan=1&art=4&fed=FID
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Елиф Мехмед 2004 Ан Пасан, София 5,5
2 WCM Надя Тончева 2005 Левски, София 4,5
3 Ева Русева 2005 Спартак Плевен XXI, Плевен 4,0
           
Момичета до 16 http://chess-results.com/tnr341307.aspx?lan=1&art=4&fed=FID
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Нургюл Салимова 2003 Бургас 64, Бургас 6,0
2 Мария Петрова 2004 Ивис-Плюс, София 5,0
3 Наталия Грабчева 2002 Столичен център по шахмат, София 4,5
           
Момичета до 18 http://chess-results.com/tnr341305.aspx?lan=1&art=1&fed=FID
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WFM Виктория Радева 2001 Локомотив 2000, Пловдив 6,0
2 Кристина Йорданова 2001 Чесбомб, Пловдив 4,0
3 Ралица Маркова 2000 ЦСКА, София 4,0

Момчета 2018г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2018г.

Момчета до 8 http://chess-results.com/tnr357442.aspx?lan=1&art=4
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Димитър Хр. Димитров 2010 Пловдив, Пловдив 8,5
2 Данаил Попзафиров 2011 Елит, София 8,5
3 Никола Петров 2010 Варна, Варна 6,5
3 Емил Узунов 2011 НСА, София 6,5
           
Момчета до 10 http://chess-results.com/tnr357437.aspx?lan=1&art=4&fed=FID
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 CM Светлен Иванов 2008 Славия, София 7,0
2 Божидар Тилев 2008 Марица Изток, Раднево 7,0
3 Александър Георгиев 2008 Спартак Плевен XXI, Плевен 6,5
           
Момчета до 12 http://chess-results.com/tnr341298.aspx?lan=1&art=4&fed=FID
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Александър Ташев  2006 Ан Пасан, София 8,5
2 Есат Рамаданов 2006 Асеновец 2006, Асеновград 7,5
3 AIM Константин Георгиев 2007 Ивис-Плюс, София 7,0
           
Момчета до 14 http://chess-results.com/tnr341299.aspx?lan=1&art=4&fed=FID
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Цветан Стоянов 2004 ЧесБомб, Пловдив 9,0
2 Иван Караджов 2004 Пловдив, Пловдив 7,0
3 Валентин Митев 2004 Ан Пасан, София 6,5
           
Момчета до 16 http://chess-results.com/tnr341300.aspx?lan=1&art=4&fed=FID
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Матей Петков 2002 Славия, София 7,0
2 Стоян Ор. Стоянов 2003 Асеновец 2006, Асеновград 7,0
3 Ярослав Докузов 2003 ЧесБомб, Пловдив 6,0
           
Момчета до 18 http://chess-results.com/tnr341302.aspx?lan=1&art=4&fed=FID
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Лъчезар Йорданов 2001 Варна, Варна 5,0
2 Виктор Боев 2001 ЧесБомб, Пловдив 4,5
3 Мориа Грийн 2000 Развитие, Кюстендил 4,0

Момичета 2017г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2017г.

Момичета до 8  http://chess-results.com/tnr284883.aspx?lan=24&art=4&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1  Стефани Бижева  2009  Етър, Велико Търново  7
2  Ива Фезова  2009  Асеновец 2006, Асеновград  5,5
3  Фабияна Костадинова  2010  Траяна 2011, Стара Загора  5
           
           
Момичета до 10  http://chess-results.com/tnr284881.aspx?lan=24&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1  WCM Диляна Иванова  2007  Пристис, Русе  7
2  Петя Караиванова 2007   Асеновец 2006, Асеновград 5,5 
3  Ангелика Николова 2007   Рицар, София
           
           
Момичета до 12 http://www.chess-results.com/tnr273327.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Надя Тончева 2005 Левски, София 9
2 Патрицие Найманова 2005 Михаил Тал, Червен бряг 6,5
3 Виктория Стрендева 2006 Виктори, Благоевград 6
           
Момичета до 14 http://www.chess-results.com/tnr273328.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Нургюл Салимова 2003 Бургас 64, Бургас 7
2 Елиф Мехмед 2004 Асеневци, Велико Търново 5,5
3 Белослава Кръстева 2004 Спартак Плевен, Плевен 4,5
           
Момичета до 16 http://www.chess-results.com/tnr273329.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WFM Виктория Радева 2001 Локомотив 2000, Пловдив 6
2 Мария Петрова 2004 Ивис-Плюс, София 4,5
3 Кристина Йорданова 2001 Михаил Тал, Червен бряг 4
           
Момичета до 18 http://www.chess-results.com/tnr273330.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Нона Мирчева 1999 Шумен 2005, Шумен 8
2 Доника Шивачева 1999 Тунджа 2009, Ямбол 8
3 Стеляна Брезалиева 2000 Асеновец 2006, Асеновград 5,5

Момчета 2017г.

Момчета 2017г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2017г.

Момчета до 8 http://chess-results.com/tnr284873.aspx?lan=24&art=4&wi=821 
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1  Мартин Димитров  2009  Веселин Топалов 2006, Варна  8
2  Димитър Хр. Димитров 2010   Пловдив, Пловдив
3  Владимир Кононенко 2009   Локомотив, София
           
           
Момчета до 10 http://chess-results.com/tnr284856.aspx?lan=24&art=4&wi=821 
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1  Никола Кънов  2007  Елит, София  7,5
2  Константин Георгиев 2007   Юри Бендерев - 1912, Перник
3  Лъчезар Ралчев 2007   Елит, София
           
           
Момчета до 12 http://www.chess-results.com/tnr273326.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 CM Момчил Петков 2005 Енергия 21, Добрич 7,5
2 Есат Рамаданов 2006 Асеновец 2006, Асеновград 7
3 CM Деян Самуил Костов 2006 Левски, София 7
           
Момчета до 14 http://www.chess-results.com/tnr273325.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Валентин Митев 2004 Шах XXI, София 7,5
2 Владимир Павлов 2004 Асеневци, Велико Търново 6,5
3 Димо Терзиев 2004 Асеневци, Велико Търново 6,5
           
Момчета до 16 http://www.chess-results.com/tnr273324.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Лъчезар Йорданов 2001 Варна, Варна 5,5
2 Виктор Боев 2001 Чесбомб, Пловдив 5
3 Давид Цветанов 2001 Плевен XXI, Плевен 5
           
Момчета до 18 http://www.chess-results.com/tnr273323.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Волен Дюлгеров 1999 Михаил Тал, Червен бряг 6
2 Тодор Георгиев 1999 Чесбомб, Пловдив 5,5
3 Борис Иванов 1999 Шумен 2005, Шумен 4,5

Прочети още...

Момичета 2016г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2016г.

Момичета до 8 http://chess-results.com/tnr221163.aspx?lan=1&art=4&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Нора Рашева 2008 СКШ Плевен XXI, Плевен 7,0
2 Ивелина Христова 2008 ШК Енергия 21, Добрич 5,0
3 Боряна Аршинкова 2008 ШК Михаил Ботвиник, София 5,0
           
           
Момичета до 10 http://chess-results.com/tnr221162.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Иванина Андонова 2006 ШК Одесос, Варна 6,0
2 Виктория Стрендева 2006 СКШ Асеновец 2006, Асеновград 5,5
3 WCM Диляна Иванова 2007 ШК Пристис, Русе 5,0
           
           
Момичета до 12 http://chess-results.com/tnr212542.aspx?lan=1&art=1&rd=9&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Елиф Мехмед 2004 Ан Пасан, София 7,5
2 Белослава Кръстева 2004 Спартак Плевен XXI, Плевен 7,5
3 Патрицие Найманова 2005 Михаил Тал, Червен бряг 7,0
           
Момичета до 14 http://chess-results.com/tnr212541.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WFM Габриела Антова 2002 ШАХ XXI, София 7,0
2 Деница Петкова 2003 Бургас 64, Бургас 5,0
3 Наталия Грабчева 2002 Столичен център по шахмат, София 4,5
           
Момичета до 16 http://chess-results.com/tnr212540.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WFM Виктория Радева 2001 Спартак Пловдив, Пловдив 8,0
2 Ралица Маркова 2000 ЦСКА, София 5,5
3 Дарина Димитрова 2000 Одесос, Варна 5,5
           
Момичета до 18 http://chess-results.com/tnr212539.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WFM Нургюл Салимова 2003 Бургас 64, Бургас 6,5
2 Мария Васова 1998 Асеновец 2006, Асеновград 5,5
3 Джулиана Колева 1998 Шумен 2005, Шумен 5,0

Момчета 2016г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2016г.

Момчета до 8  http://chess-results.com/tnr221161.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 CM Светлен Иванов 2008 СКШ Локомотив, София 9,0
2 Симеон Тодев 2008 ШК Пловдив, Пловдив 7,5
3 Мартин Димитров 2009 ШК Веселин Топалов 2006, Варна 7,0
           
Момчета до 10 http://chess-results.com/tnr221160.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Деян Самуил Костов 2006 ШК Левски, София 8,5
2 Александър Ташев 2006 ШК Ивис-Плюс, София 8,0
3 Константин Георгиев 2007 ШК Юри Бендерев - 1912, Перник 7,0
           
Момчета до 12 http://chess-results.com/tnr212546.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Момчил Петков 2005 Енергия 21, Добрич 7,5
2 Георги Стоянов 2004 Ан Пасан, София 7,0
3 Димо Терзиев 2004 Етър, Велико Търново 7,0
           
Момчета до 14 http://chess-results.com/tnr212545.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Матей Петков 2002 Локомотив, София 7,5
2 Калоян Попвасилев 2003 Спартак Плевен XXI, Плевен 6,5
3 Стоян Ор. Стоянов 2003 Асеновец 2006, Асеновград 6,0
           
Момчета до 16 http://chess-results.com/tnr212544.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Мартин Петров 2000 Столичен център, София 8,0
2 Лъчезар Йорданов 2001 Варна, Варна 7,0
3 Калоян Тодоров 2000 ЧесБомб, Пловдив 6,0
           
Момчета до 18 http://chess-results.com/tnr212543.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Емил Стефанов 1999 Етър, В. Търново 5,5
2 Тодор Георгиев 1999 ЧесБомб, Пловдив 5,5
3 Христо Митов Христов 1998 ИВИС-Плюс, София 4,5

Момичета 2015г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2015г.

Момичета до 8   
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки

http://chess-results.com/tnr162640.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL&wi=821

 

1 Петя Караиванова 2007 Асеновец 2006, Асеновград 8,0
2 Диляна Иванова 2007 Пристис, Русе 8,0
3 Ангелика Николова 2007 Рицар, София 7,0
           
Момичета до 10 http://chess-results.com/tnr162642.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Надя Тончева 2005 Локомотив, София 6,5
2 Ичен Ма 2005 ШАХ XXI, София 5,5
3 Виктория Стрендева 2006 Ан Пасан, София 5,0
           
Момичета до 12 http://chess-results.com/tnr167873.aspx?lan=1&art=4&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WFM Нургюл Салимова 2003 Бургас 64, Бургас 8,5
2 Белослава Кръстева 2004 ШАХ XXI, София 7,5
3 WCM Гергана Пейчева 2003 Локомотив, София 7,0
           
Момичета до 14 http://chess-results.com/tnr167874.aspx?lan=1&art=4&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WCM Виктория Радева 2001 Спартак Пловдив, Пловдив 6,5
2 WFM Габриела Антова 2002 ШАХ XXI, София 6,0
3 Ели Чиликова 2002 ЦСКА, София 4,0
           
Момичета до 16 http://chess-results.com/tnr167875.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Доника Шивачева 1999 Тунджа 2009, Ямбол 6,5
2 Нона Мирчева 1999 Шумен 2005, Шумен 5,5
3 Маргарита Балимезова 2000 Асеновец 2006, Асеновград 4,5
           
Момичета до 18 http://chess-results.com/tnr167876.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WFM Симонета Иванова 1997 Бургас 64, Бургас 6,5
2 Ива Пенчева 1997 Етър, Велико Търново 5,0
3 Василена Трайкова 1998 Дебют, Оряхово 4,5

Момчета 2015г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2015г.

Момчета до 8  http://chess-results.com/tnr162641.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Светлен Иванов 2008 Локомотив, София 8,0
2 Константин Георгиев 2007 Юрий Бендерев 1913, Перник 8,0
3 Васил Кондов 2007 Бургас 64, Бургас 6,5
           
Момчета до 10 http://chess-results.com/tnr162643.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Лъчезар Колев 2005 Ан Пасан, София 7,5
2 Момчил Петков 2005 Енергия 21, Добрич 7,0
3 Атанас Кулев 2006 Бургас 64, Бургас 7,0
           
Момчета до 12 http://chess-results.com/tnr167869.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Цветан Стоянов 2004 Бургас 64, Бургас 7,5
2 Антон Петров 2003 Столичен център, София 7,0
3 Калоян Попвасилев 2003 Рицар, София 7,0
           
Момчета до 14 http://chess-results.com/tnr167870.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Матей Петков 2002 Локомотив, София 7,0
2 Стефан Райков 2001 Ан Пасан, София 7,0
3 Лъчезар Йорданов 2001 Варна, Варна 7,0
           
Момчета до 16 http://chess-results.com/tnr167871.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Тодор Георгиев 1999 Варна, Варна 7,0
2 Мартин Петров 2000 Столичен център, София 7,0
3 Николай Вал. Христов 1999 Асеновец 2006, Асеновград 6,5
           
Момчета до 18 http://chess-results.com/tnr167872.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Димитър Даскалов 1997 ЦСКА, София 5,0
2 Румен Николов 1997 Ивис +, София 5,0
3 Дарио Дерешки 1997 Плевен XXI, Плевен 5,0

 

 

Момичета 2014г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2014г.

Момичета до 8  http://chess-results.com/tnr135604.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Виктория Стрендева 2006 Виктори, Благоевград 7,0
2 Петя Караиванова 2007 Михаил Ботвиник, София 5,0
3 Иванина Андонова 2006 Тунджа 2009, Ямбол 5,0
           
Момичета до 10 http://chess-results.com/tnr135603.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Елиф Мехмед 2004 ЦСКА, София 6,5
2 Белослава Кръстева 2004 ШАХ XXI, София 5,5
3 Ралица Илиева 2004 Ан Пасан, София 5,0
           
Момичета до 12 http://chess-results.com/tnr129535.aspx?lan=1&art=4&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WFM Нургюл Салимова 2003 Бургас 64, Бургас 9,0
2 Гергана Пейчева 2003 Ан Пасан, София 6,5
3 Лора Симидчиева 2002 Локомотив, София 6,0
           
Момичета до 14 http://chess-results.com/tnr129537.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WCM Виктория Радева 2001 Спартак, Пловдив 7,0
2 Стеляна Брезалиева 2000 Асеновец 2006, Асеновград 5,0
3 Маргарита Белимезова 2000 Асеновец 2006, Асеновград 4,5
           
Момичета до 16 http://chess-results.com/tnr129538.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Мария Васова 1998 Асеновец 2006, Асеновград 6,5
2 Доника Шивачева 1999 Тунджа-2009, Ямбол 5,5
3 Джулиана Колева 1998 Шумен 2005, Шумен 5,0
           
Момичета до 18 http://chess-results.com/tnr129539.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Симонета Иванова 1997 Бургас 64, Бургас 6,5
2 WFM Деница Драгиева 1996 Локомотив, София 5,5
3 WFM Габриела Антова 2002 ШАХ XXI, София 5,0

Момчета 2014г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2014г.

Момчета до 8  http://chess-results.com/tnr135602.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Валентин Генов 2006 Ан Пасан, София 7,5
2 Александър Ташев 2006 Трансмариска, Тутракан 7,0
3 Есат Рамаданов 2006 Асеновец 2006, Асеновград 7,0
           
Момчета до 10 http://chess-results.com/tnr135601.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Цветан Стоянов 2004 Бургас 64, Бургас 9,0
2 Йордан Портокалски 2004 Виктори, Благоевград 7,5
3 Иван Караджов 2004 Пловдив, Пловдив 7,0
           
Момчета до 12 http://chess-results.com/tnr129536.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Матей Петков 2002 Локомотив, София 8,0
2 Мартин Василев 2002 Локомотив, София 7,5
3 Стоян Стоянов Ор 2003 Асеновец 2006, Асеновград 6,5
           
Момчета до 14 http://chess-results.com/tnr129534.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Мартин Петров 2000 Столичен център, София 7,5
2 Стефан Райков 2001 ЦСКА, София 7,0
3 Антон Славейков 2000 Ан Пасан, София 6,5
           
Момчета до 16 http://chess-results.com/tnr129533.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Владимир Петров 1999 Столичен център, София 6,0
2 Николай Валериев Христов 1999 Асеновец 2006, Асеновград 5,0
3 Емил Стефанов 1999 Етър, Велико Търново 4,5
           
Момчета до 18 http://chess-results.com/tnr129532.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Румен Николов 1997 Ивис +, София 5,5
2 Ради Данов 1996 Юри Бендерев-1912, Перник 5,0
3 Стефан Лазов 1996 Марек Юнион Ивкони, Дупница 5,0

Момичета 2013г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2013г.

Момичета до 8  http://chess-results.com/tnr96699.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Надя Тончева 2005 Михаил Ботвиник, София 6,0
2 Ичен Ма 2005 ШАХ XXI, София 5,0
3 Мария Мутафчийска 2005 Марек Юнион Ивкони, Дупница 5,0
           
Момичета до 10 http://chess-results.com/tnr96701.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WFM Нургюл Салимова 2003 Бургас 64, Бургас 6,5
2 Гергана Пейчева 2003 ШАХ XXI, София 6,5
3 Елиф Мехмед 2004 ЦСКА, София 5,0
           
Момичета до 12 http://chess-results.com/tnr97194.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WCM Виктория Радева 2001 Локомотив, Пловдив 9,0
2 WFM Габриела Антова 2002 ШАХ XXI, София 8,0
3 Мариета Костадинова 2001 Локомотив, Пловдив 6,0
           
Момичета до 14 http://chess-results.com/tnr97196.aspx?lan=1&art=1&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Николета Господинова 1999 Георги Даскалов, Варна 5,5
2 Маргарита Балимезова 2000 Асеновец 2006, Асеновград 5,0
3 Нона Мирчева 1999 Шумен 2005, Шумен 4,5
           
Момичета до 16 http://chess-results.com/tnr97198.aspx?lan=1&art=1&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Симонета Иванова 1997 Михаил Тал, Червен Бряг 6,5
2 Мария Васова 1998 Виктори, Благоевград 5,5
3 Ива Пенчева 1997 Етър, Велико Търново 4,5
           
Момичета до 18 http://chess-results.com/tnr97200.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Деница Драгиева 1996 Локомотив, София 6,5
2 Доротея Нанчева 1996 Асеновец 2006, Асеновград 6,0
3 Александра Иванова 1995 Плевен XXI, Плевен 5,0

Момчета 2013г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2013г.

Момчета до 8  http://chess-results.com/tnr96700.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Момчил Петков 2005 Енергия 21, Добрич 8,0
2 Георги Колев 2005 Локомотив, Пловдив 8,0
3 Лъчезар Колев 2005 ЦСКА, София 7,5
           
Момчета до 10 http://chess-results.com/tnr96700.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 FM Цветан Стоянов 2004 Бургас 64, Бургас 8,5
2 Ивайло Генов 2004 Каиса, Варна 7,5
3 Николай Чолаков 2003 ШАХ XXI, София 7,0
           
Момчета до 12 http://chess-results.com/tnr97193.aspx?lan=1&art=1&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Матей Петков 2002 Локомотив, София 7,5
2 Денис Иванов 2001 Левски, София 7,0
3 Стефан Райков 2001 ЦСКА, София 6,5
           
Момчета до 14 http://chess-results.com/tnr97195.aspx?lan=1&art=1&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Мартин Петров 2000 Столичен център, София 7,5
2 Явор Тодоров 1999 Локомотив, София 7,0
3 Владимир Петров Сергеев 1999 Столичен център, София 6,5
           
Момчета до 16 http://chess-results.com/tnr97197.aspx?lan=1&art=1&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Димитър Даскалов 1997 ЦСКА, София 6,0
2 Христо Митов Митов 1998 Ивис +, София 5,0
3 Румен Николов 1997 Ивис +, София 4,0
           
Момчета до 18 http://chess-results.com/tnr97199.aspx?lan=1&art=1&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Анатоли Атанасов 1995 Плевен XXI, Плевен 5,5
2 Ради Данов 1996 Юри Бендерев, Перник 5,0
3 Стефан Лазов 1996 Марек Юнион Ивкони, Дупница 5,0

Момичета 2012г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2012г.

Момичета до 8  http://chess-results.com/tnr70027.aspx?lan=1&art=4&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Магдалина Генова 2004 Левски, София 7,0
2 Надя Въчева 2004 Михаил Тал, Червен Бряг 6,0
3 Белослава Кръстева 2004 Рицар, София 5,0
           
Момичета до 10 http://chess-results.com/tnr70028.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WFM Габриела Антова 2002 ШАХ XXI, София 6,5
2 WFM Нургюл Салимова 2003 Локомотив, София 5,5
3 Гергана Пейчева 2003 ШАХ XXI, София 5,0
           
Момичета до 12 http://chess-results.com/tnr70031.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 WCM Виктория Радева 2001 Пловдив, Пловдив 6,5
2 Маргарита Балимезова 2000 Асеновец 2006, Асеновград 5,0
3 Надежда Петкова 2000 Абритус, Разград 5,0
           
Момичета до 14 http://chess-results.com/tnr70032.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Мария Васова 1998 Виктори, Благоевград 6,5
2 Гергана Димитрова 1999 Спартак Плевен XXI, Плевен 4,5
3 Доника Шивачева 1999 Тунджа, Ямбол 4,5
           
Момичета до 16 http://chess-results.com/tnr70034.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Деница Драгиева 1996 Локомотив, София 8,5
2 Симонета Иванова 1997 Михаил Тал, Червен Бряг 7,5
3 Ива Пенчева 1997 Етър, Велико Търново 6,5
           
Момичета до 18 http://chess-results.com/tnr70035.aspx?lan=1&art=1&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Ани Крумова 1994 Георги Даскалов, Варна 6,0
2 Цвета Галунова 1995 ЦСКА, София 5,5
3 Яна Цакова 1994 Михаил Тал, Червен Бряг 3,5

Момчета 2012г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2012г.

Момчета до 8  http://chess-results.com/tnr70026.aspx?lan=1&art=4&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Цветан Стоянов 2004 Бургас 64, Бургас 8,0
2 Йордан Портокалски 2004 Виктори, Благоевград 7,0
3 Марко Добриков 2004 Спартак, Пловдив 7,0
           
Момчета до 10 http://chess-results.com/tnr70029.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
  Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Матей Петков 2002 ЦСКА, София 7,0
2 Мартин Василев 2002 Локомотив, София 7,0
3 Радостин Нейков 2002 Пристис, Русе 7,0
           
Момчета до 12 http://chess-results.com/tnr70030.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Давид Цветанов 2001 Плевен XXI, Плевен 7,0
2 Даниел-Адриан Йорданов 2001 Абритус, Разград 7,0
3 Лъчезар Йорданов 2001 Варна, Варна 6,5
           
Момчета до 14 http://chess-results.com/tnr70033.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Емил Стефанов 1999 Етър, Велико Търново 7,5
2 Владимир Петров Сергеев 1999 Столичен център, София 7,5
3 Явор Тодоров 1999 Локомотив, София 6,5
           
Момчета до 16 http://chess-results.com/tnr70036.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Димитър Дюлгеров 1996 Етър, Велико Търново 7,0
2 Дарио Дерешки 1997 Плевен XXI, Плевен 6,5
3 Димитър Даскалов 1997 ЦСКА, София 6,5
           
Момчета до 18 http://chess-results.com/tnr70037.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Велизар Софранов 1994 Локомотив, София 5,5
2 Сашо Андреев 1994 Абритус, Разград 5,5
3 Ивайло Стоянов 1995 Ивис +, София 5,0

Момичета 2011г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2011г.

Момичета до 8  http://chess-results.com/tnr47119.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Нургюл Салимова 2003 Локомотив, София 7,0
2 Гергана Пейчева 2003 Михаил Тал, Червен Бряг 6,0
3 Виктория Петрова 2003 Георги Даскалов, Варна 4,5
           
Момичета до 10 http://chess-results.com/tnr47116.aspx?lan=1&art=4&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Виктория Радева 2001 Пловдив, Пловдив 6,5
2 WFM Габриела Антова 2002 ШАХ XXI, София 6,0
3 Маргарита Стратева 2001 Столичен Център, София 5,5
           
Момичета до 12 http://chess-results.com/tnr47130.aspx?lan=1&art=4&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Гергана Димитрова 1999 Спартак Плевен XXI, Плевен 7,5
2 Доника Шивачева 1999 Тунджа, Ямбол 6,5
3 Николета Господинова 1999 Георги Даскалов, Варна 6,0
           
Момичета до 14 http://chess-results.com/tnr47129.aspx?lan=1&art=4&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Симонета Иванова 1997 Михаил Тал, Червен Бряг 5,5
2 Ива Пенчева 1997 Етър, Велико Търново 5,0
3 Василена Трайкова 1998 Дебют, Оряхово 5,0
           
Момичета до 16 http://chess-results.com/tnr47134.aspx?lan=1&art=1&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Деница Драгиева 1996 Локомотив, София 7,5
2 Цвета Галунова 1995 ЦСКА, София 7,0
3 Вероника Василева 1995 Марица - Изток, Раднево 7,0
           
Момичета до 18 http://chess-results.com/tnr47131.aspx?lan=1&art=1&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Ани Крумова 1994 Георги Даскалов, Варна 5,0
2 Виктория Цекова 1993 Виктори, Благоевград 4,5
3 WFM Дарена Сиркова 1994 Локомотив 2000, Пловдив 4,0

Момчета 2011г.

Класиралите се до 3-то място състезатели във възрастови групи за 2011г.

Момчета до 8  http://chess-results.com/tnr47115.aspx?lan=1&art=4&fed=BUL&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Цветан Стоянов 2004 Бургас 64, Бургас 8,5
2 Калоян Попвасилев 2003 Михаил Ботвиник, София 7,5
3 Антон Петров 2003 ЦСКА, София 7,0
           
Момчета до 10 http://chess-results.com/tnr47125.aspx?lan=1&art=4&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Давид Цветанов 2001 Плевен XXI, Плевен 8,5
2 Стефан Райков 2001 ЦСКА, София 7,5
3 Матей Петков 2002 ЦСКА, София 7,0
           
Момчета до 12 http://chess-results.com/tnr47135.aspx?lan=1&art=4&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Явор Тодоров 1999 Локомотив, София 7,5
2 Николай Валериев Христов 1999 Асеновец 2006, Асеновград 7,0
3 Владимир Петров Сергеев 1999 ЦСКА, София 6,5
           
Момчета до 14 http://chess-results.com/tnr47136.aspx?lan=1&art=4&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Румен Николов 1997 Ивис +, София 7,5
2 Георги Бардаров 1997 Локомотив, София 6,5
3 Дарио Дерешки 1997 Плевен XXI, Плевен 6,5
           
Момчета до 16 http://chess-results.com/tnr47133.aspx?lan=1&art=4&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Александър Монев 1996 Локомотив, София 8,0
2 Ради Данов 1996 Юри Бендерев, Перник 7,0
3 Ивайло Стоянов 1995 Ивис +, София 6,5
           
Момчета до 18 http://chess-results.com/tnr47132.aspx?lan=1&art=4&wi=821
Име, фамилия Година на раждане Клуб Точки
1 Васил Кръстев 1993 Спартак Плевен XXI, Плевен 6,5
2 Даян Нинов 1993 Марица Изток, Раднево 5,5
3 Сашо Андреев 1994 Абритус, Разград 4,5
Класиране по медали СП 8-18

2010 г. 2011 г. 2012 г. 2013 г.
 2014 г.  2015 г.  2016 г.  2010 г. - 2016 г.
 Топ 10 2010 г. - 2016 г.      
     

Координати

гр. София, бул. Васил Левски 75
ет.7, ст. 704 и 709

Министерство на младежта и спорта:

Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

www.chessbg1928.com

bfsh
  С любезното съдействие на:

Друга информация

Интернет страницата www.duchessbg.com носи само информативен характер и не е обвързанa с юридически лица и институции.

В момента има 29  гости и няма потребители и в сайта